Stäng meny

Contact us

Kvarken Ports Umeå
Umeå hamn
913 32 Holmsund
Sweden

Port guard
+46 90 16 32 85
Weekdays 06.00-18.00

Traffic planning
+46 70 511 22 78
Weekdays 06.00-15.00 (lunch 10-11)

Crane operators
+46 90 16 32 88

Teijo Seppelin, VD Kvarken Ports

Teijo Seppelin
Managing director

Mob. +358 40 559 96 52
teijo.seppelin@kvarkenports.com

Christer Nederstedt

Christer Nederstedt
Marketing and sales manager, Umeå

Mob. +46 70 597 82 86
christer.nederstedt@kvarkenports.com

Kristian Mäki-Jussila, Kvarken Ports

Kristian Mäki-Jussila
Traffic manager, Vasa

Mob. +358 40 047 91 63
kristian.maki-jussila@kvarkenports.com

Stefan Rehn, Kvarken Ports

Stefan Rehn
Traffic manager, Umeå

Tel. +46 90 16 32 91
Mob. +46 70 693 60 44
stefan.rehn@kvarkenports.com

Johanna Strandberg, Kvarken Ports

Johanna Strandberg
Real estate technician, Umeå

Mob. +46 70 244 62 06
johanna.strandberg@kvarkenports.com

Mathias Karlsson, Kvarken Ports

Mathias Karlsson
Digitalisation strategist

Mob. +46 70 288 84 35
mathias.karlsson@kvarkenports.com

Jakob Härdell, Kvarken Ports
Ann-Chatrin Hallén, Kvarken Ports

Ann-Chatrin Hallén
Financial assistant, Umeå

Tel. +46 90 16 32 83
Mob. +46 70 220 79 44
ann-chatrin.hallen@kvarkenports.com

Taina Nabb, Kvarken Ports

Taina Nabb
Financial assistant, Vasa

Mob. +358 40 124 45 02
taina.nabb@kvarkenports.com

Umeå Office

Kvarken Ports Ltd
Umeå Hamn
913 32 Holmsund

Vakten Kvarkenports
Telefon: 090-16 32 85
Vardagar 06.00-18.00

Planeringen Kvarkenports
Telefon: 070-511 22 78
Vardagar 06.00-15.00 (Lunch 10-11)

Vaasa Office

Kvarken Ports Ltd
Laivanvarustajankatu 6
651 70 Vaasa

Telefon / Fax:
+358 (0)400 479 163

Kvarken Ports Logotyp